Kontakt oss

Rokilde sykehjem

Rokilde sykehjem

www.rokildeush.com

Postadresse & Besøksadresse

Politimester Bendixens gate 54

6508 Kristiansund

Se kart: Rokilde sykehjem på kartet

Rokilde sykehjem har ikke eget sentralbord. Vennligst ta

direkte kontakt med den personen eller den personen eller den avdelingen du vil nå:

Enhetsleder



Stephanie Helland

stephanie.helland@kristiansund.kommune.no

Telefon: 71574665

__________________________________________________________

Fagutviklingssykepleier

Konstitusert enhetsleder ved Rokilde sykehjem, Nora Olsen
Nora Olsen

nora.olsen@kristiansund.kommune.no

telefon: 71574664

________________________________________________________

Legesekretær


Liv Sletta

E-post: liv.sletta@kristiansund.kommune.no

Telefon: 71574650

__________________________________________________________________

Fagutviklingssykepleier

Inger-Lise Lervik

inger.lise-lervik@kristiansund.kommune.no

telefon: 71574677

_______________________________________________________________________________
Forsknings -og utviklingsmedarbeider

Linda Nygård

linda.nygard@kristiansund.kommune.no

Telefon:

_______________________________________________________________________________

Dagavdelingen


Kristin Hoem kristin.hoem@kristiansund.kommune.no

telefon: 71574666/ 97019358

____________________________________________________________________________

Kreftkoordinator

Vibeche Fahsing, kreftsykepleier

Vibeche Fahsing

vibeche.fahsing@kristiansund.kommune.no

telefon: 71574678

__________________________________________________________________________________

1.etg./lindrende enhet

Shanthinidevi Shanmuganathan, avdelingssykepleier Telefon: 71574668

Shanthinidevi.shanmuganathan@kristiansund.kommune.no

Telefon avdeling (betjent hele døgnet):

71574652

E-post avdeling (felles, alle ansatte):

rokilde1@kristiansund.kommune.no

__________________________________________________________________________________

2.etg. Skjermet avdeling

Inger Takle, Sykepleier 1. 2.etg.

Inger Takle, Avdelingssykepleier Telefon: 71574669

inger.takle@kristiansund.kommune.no

Telefon avdeling (betjent hele døgnet): 71574653

E-post avdeling (felles, alle ansatte):

rokilde2@kristiansund.kommune.no

_________________________________________________________________________________

3.etg. Somatisk avdeling

Aud Dahle, Avdelingssykepleier

Telefon: 71574667

E-post: aud.dahle@kristiansund.kommune.no

Telefon avdeling (betjent hele døgnet): 71574654

E-post avdeling (felles, alle ansatte):

rokilde3@kristiansund.kommune.no

4.etg. Somatisk avdeling

Sykepleier 1, Rokilde 4.etg.

Karina Molvik, Avdelingssykepleier

Telefon: 71574670

karina.molvik@kristiansund.kommune.no

Telefon avdeling (betjent hele døgnet): 71574655

E-post avdeling (felles, alle ansatte):

rokilde4@kristiansund.kommune.no

For å gå til hjemmesiden for det faglige nettverket i Møre og Romsdal «Og bedre skal vi bli» trykker du på bildet under:

OgBedreSkalViBli -Faglig nettverk i Møre og Romsdal

Reklamer

Kommentarer er stengt.

%d bloggere like this: